


Wymiary 36×37 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 10 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrowiec: 100% bawełna Wypełnienie: 100% poliuretan (pianka) Kolor Beżowa Wymiary Długość: 37 cm Szerokość (w najwęższym miejscu): 23 cm Szerokość (w najszerszym miejscu): 36 cm Wysokość: 1 cm Specyfikacja Praktyczne sznurki do mocowania do oparcia Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia Zabezpiecza przed szybkim przenikaniem zimna Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli Odpowiednie także do użytku na zewnątrz Zalecana temperatura prania 40 °C (według metki producenta)
| Szerokość: | 36 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Lokalizacja | Na krzesła |
|---|---|
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Materiał wypełnienia | Pianka/molitan |
| Materiał obicia | Bawełna |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Mocowanie | Na sznurki |
| Długość | 37 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Rozmiar | 37 x 36 cm |

36×37 cm, na krzesła
W magazynie
37×40 cm, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
37×40 cm, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie

Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie