Osram - LED ściemnialna oprawa podszafkowa z gniazdkami UNDERCABINET LED/10W/230V czarna
Do sklepu Liderlamp.pl
DostępnośćW magazynie
Darmowa dostawa
Produkt można zwrócić w ciągu 60 dni
Historia cen
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Oświetlenie i funkcja zasilania/ładowania w jednej oprawie. Dwa gniazdka zasilające i dwa porty USB-C do obsługi dodatkowego wyposażenia (sprzęt kuchenny, urządzenia mobilne). Indywidualne rozmieszczenie modułów świetlnych po prawej lub po lewej, ewentualnie w kombinacji, w zależności od Państwa potrzeb. Podłączenie nawet 4 modułów świetlnych za pomocą prostego systemu zatrzaskowego. 2 gniazdka EU (max. 10 A) i 2 USB C (5 V 2,4 A). Włączanie i wyłączanie przez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez jedną sekundę. Płynne ściemnianie przez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku dłużej niż trzy sekundy. Zestaw startowy zawiera jeden moduł z gniazdkiem i dwa moduły świetlne.
Specyfikacje
Rodzaj świetlówkiLED
ProducentOsram
Podobne produkty
Rabalux 70208-Zasilacz do ośw. w syst. szynowym LiTrack 80W/24V Wi-Fi 10,2+41 cm
LED
W magazynieDostawa gratis
Rabalux 70204 - Zasilanie oświetlenia w systemie szynowym LiTrack 80W/24V 10,2+33 cm