





Wymiary 75×120×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu MDF: Czarny Drewno: Buk Rama metalowa: Czarny Wymiary stołu Szerokość: 120 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Waga: 19 kg Specyfikacja Stół jadalny z ponadczasowym designem Blat stołu jest wzmocniony metalową ramą Nogi stołu wyposażone w antypoślizgowe i regulowane zakończenia Dostarczany w częściach do montażu Pakowanie: 132 x 92 x 15 cm, 20 kg Stylowy element każdej jadalni Stół jadalny to miejsce spotkań rodziny i przyjaciół – dlatego jest ważne, aby był nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Dzięki połączeniu drewna i metalu wnętrze zyskuje nowoczesny, a jednocześnie przytulny wygląd. Stół z solidną konstrukcją i wysokiej jakości wykonaniem jest idealnym wyborem na co dzień i na wyjątkowe okazje. Łatwa konserwacja, stabilność i ponadczasowy design czynią go niezawodnym partnerem w każdym domu.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Drewno, Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Kształt | Prostokątny |
| Ilość miejsc | Dla 6 osób |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wielkość | Mała |
| Kształt nóg | Cztery nogi |

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
75×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
76×70×130 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, dębowa, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Kwadratowa, solidna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Okrągła, z orzecha włoskiego, industrialna
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, wiśniowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, solidna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie