





Wymiary 82×47×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Biały - off white Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedzenia: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Udźwig: 100 kg Waga: ok. 3,4 kg Specyfikacja Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko Możliwość użytkowania w pomieszczeniach oraz na zewnątrz Lekkie siedzisko łatwe w utrzymaniu Odłączane nogi dla łatwego przechowywania posezonowego Zalecamy ochronę przed długotrwałym nasłonecznieniem dla zachowania koloru Dostarczane w formie do samodzielnego montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytkowania w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji z polipropylenu, łatwo można je przenieść z kuchni czy jadalni na taras, balkon lub do ogrodu. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas spotkań rodzinnych, pracy przy stole oraz relaksu na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce na szybką kawę, letnie spotkania czy relaks na słońcu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Widok ar | Tak |

Składana, materiałowa
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, materiałowa

Z podłokietnikami
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
77×58×54 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, metalowa
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, z podłokietnikami, materiałowa
Dostawa gratis
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
95×40×45 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie

Rattanowa, z podłokietnikami, 2 sztuki
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie