
















Wymiary 101-200×201-300 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester (mikrofibra) Kolor Jasnobeżowy Wymiary +/- 3% Szerokość: 140 cm Wysokość: 270 cm Wewnętrzna średnica metalowego kółka: 4 cm Szczegóły Częściowo zaciemniająca zasłona Zalecana temperatura prania: 30 °C Nie bielić Nie czyścić chemicznie Nie suszyć w suszarce Prasowanie do 110 °C
| Szerokość: | 101-200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 201-300 cm |
| Rodzaj | Zaciemniający |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Zawieszanie | Taśma z wiązaniami |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Materiał | Poliester |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| System zawieszenia | Taśma, Metalowe pierścienie |
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Metraż | Gotowe |
| Długość | 201 - 300 cm |
| Przepuszczalność światła | Částečně zatemňovací |
| Średnica metalowego kółka | 4 cm |
| Waga | 1,2 kg |

101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
140×250 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie


101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, sztukowa
W magazynie








Nowoczesna, retro, industrialna
W magazynie
Metr
W magazynie
Retro
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie



Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie