







Wymiary 90×230×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, sofa w kształcie L Wariant narożnika: Uniwersalny Wielkość: Sofa do 230 cm Kolor: Szary Obicie: Itaka 50 Materiał sofy Materiał obicia: Tkanina z delikatną, lekko welurową strukturą Skład obicia: 100% poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedziska: Pianka tapicerska Typ pianki: T30 (średnio twarda) Materiał nóżek: Drewno masywne Konstrukcja: Drewno masywne, płyta wiórowa Wymiary sofy (tolerancja ± 3%) Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 90 cm / 77 cm Wysokość siedziska: 43 cm Szerokość części siedzącej: 130 cm Szerokość otomany: 70 cm Głębokość siedziska: 60 cm / 120 cm Wysokość poduszek: 47 cm Wysokość nóżek: 10 cm Szerokość podłokietników: 15 cm Wysokość podłokietników: 50 cm Głębokość podłokietników: 75 cm Powierzchnia do spania: 131 x 200 cm Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 87 kg (brutto) Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Umiejscowienie: Pod częścią siedzącą sofy Poduszki oparciowe (3 szt.) Dekoracyjne poduszki (2 szt.) Tył zestawu wypoczynkowego jest również tapicerowany Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od fotografii produktu. Miejsce do spania Rozkładanie na miejsce do spania: Tak Wymiar łóżka: 131 x 200 cm Typ rozkładania: Ręczne ze składanym oparciem Dostarczane w częściach do złożenia. Tkanina ITAKA Materiał obiciowy ITAKA charakteryzuje się delikatną, gładką strukturą z eleganckim wyglądem, który świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Tkanina jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie bardzo trwała i odporna na codzienne użytkowanie. Dzięki hydrofobowej powłoce ogranicza wchłanianie płynów, a zastosowanie powłoki anty-pillingowej zapobiega tworzeniu się zmechaceń, co pozwala materiałowi zachować pierwotny wygląd przez długi czas. Tkanina jest przyjazna dla dzieci i zwierząt domowych, dlatego nadaje się do tapicerowania sof, foteli, krzeseł i innych dodatków do wnętrz. Wykonana jest w 100% z poliestru. Ważnym parametrem tkanin jest ich trwałość i odporność na ścieranie, określana w teście Martindale. Badanie laboratoryjne analizuje, po ilu cyklach materiał zaczyna wykazywać oznaki zużycia – im wyższa jest liczba cykli, tym wyższa odporność. Tkanina ITAKA osiąga wartość 100 000 cykli, co klasyfikuje ją jako wysoce odporna do intensywnie użytkowanych domów.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Kształt | Narożne |
| Wysokość nóżek | 10 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 87 kg |
| Powierzchnia spania kanapy | 131 x 200 cm |

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie