









Wymiary 86×238×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna sofa do L Rozmiar: Powyżej 220 cm Kolor: Ciemnoszary Pokrycie: Sawana 05 Materiał sofy Materiał pokrycia: Tkanina o strukturze płóciennej Skład pokrycia: 100% poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedziska: Sprężyna falista i pianka tapicerska Typ pianki: T30 (średnia twardość) Konstrukcja: Lity drewno i płyta wiórowa Wymiary sofy Szerokość: 238 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 86 cm Szerokość siedziska: 205 cm Wysokość siedziska: 37 cm Głębokość siedziska: 44 cm / 68 cm Wysokość nóżek: 4 cm Szerokość podłokietników: 17 cm Powierzchnia spania: 113 x 203 cm Obciążenie: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 85 kg (brutto) Wyposażenie Schowek: Tak (pod częścią siedzącą) Poduszki oparciowe z zamkiem (3 szt.), wypełnienie z mielonej pianki PU 2 małe dekoracyjne poduszki z zamkiem Tył jest tapicerowany Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia Modyfikacja łóżka Rozkładanie: Tak Wymiary łóżka: 113 x 203 cm Typ rozkładania: Ręczny z opuszczanym oparciem Tkanina SAWANA Tkanina SAWANA jest jednym z ulubionych materiałów tapicerskich dzięki swojej delikatnej, gęstej strukturze płóciennej i eleganckiemu wyglądowi. Jest wykonana z 100% poliestru, co zapewnia nie tylko przyjemny w dotyku materiał, ale również długą żywotność. Dzięki szerokiej palecie kolorów, w tym neutralnych i melanżowych odcieni, łatwo dopasowuje się do różnych stylów wnętrza i nadaje meblom ponadczasowy charakter. Jedną z głównych zalet tej tkaniny jest jej wysoka odporność na ścieranie (do 100 000 cykli Martindale), dobra odporność na mechacenie i stabilność kolorów. Dzięki temu jest doskonałym wyborem do codziennego użytku mebli. Materiał jest ponadto łatwy w pielęgnacji i spełnia normy certyfikacji takie jak OEKO-TEX i REACH, które potwierdzają jego nieszkodliwość zdrowotną.
| Szerokość: | 238 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm, Wieloosobowe |
| Głębokość siedziska | 44 cm, 68 cm |
| Waga | 85 kg |
| Powierzchnia spania kanapy | 113 x 203 cm |
| Szerokość siedziska | 205 cm |
| Kształt | W kształcie litery L |

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie