


Wymiary 125×206 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 503 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Najwyższej jakości płyta wiórowa meblowa Kolor Beton Wymiary Długość zewnętrzna: 206 cm Długość wewnętrzna: 200 cm Szerokość zewnętrzna: 125 cm Szerokość wewnętrzna: 120 cm Wysokość wezgłowia: 80 cm Wysokość zagłówka: 41 cm Wysokość stelaża od podłogi: 29,5 cm Grubość płyty: 2 cm Specyfikacja Obciążenie 120 kg na osobę Do łóżka dołączony jest zestaw akcesoriów montażowych Łatwa montaż Instrukcja do łóżka Instrukcja montażu łóżka SOFIA 120 x 200 Opakowanie łóżka zawiera: 1x przedni zagłówek 1x tylny wezgłowie 2x burty boczne 1x listwa środkowa 1x piąta nóżka środkowa Elementy łączące Instrukcja składania Gwarancja 2 lata
| Szerokość: | 125 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 206 cm |
| Zestaw | Bez materaca |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Tapicerka | Materiał |
| Stelaż | Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym |
| Materac | Bez materaca |
| Rozmiar | 120 x 200 cm |
| Odpowiednie do | Pokój |
| Długość wewnętrzna | 200 cm |
| Nośność łóżka | 120 kg na osobę |
| Szerokość wewnętrzna | 120 cm |
| Długość zewnętrzna | 206 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 125 cm |
| Wysokość stelaża od podłogi | 29,5 cm |
| Wysokość czoła u stóp | 41 cm |
| Wysokość czoła przy głowie | 80 cm |
| Cena | Do 700 zł |
| Lakier | Nie |

120×200 cm, drewniana, tapicerowana

120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana

120×200 cm, drewniana, tapicerowana

120×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, nowoczesna

120×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, retro

Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

120×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, bez materaca, materiałowa

120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana

Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana

120×200 cm, drewniana, tapicerowana

120×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, industrialna

125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie

Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, regulowana, materiałowa

45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie