
Kanapa narożna rozkładana ze skóry JONOVA - Antracytowy - Narożnik lewostronny
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratisWymiary 85×282×153 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu: Wielofunkcyjny puf ze schowkiem – z wbudowanym schowkiem na koce i czasopisma oraz opuszczaną pokrywą, która może służyć jako mały stolik boczny. Wygodny do przechowywania napojów, książek i wielu innych rzeczy. Wszechstronny i ponadczasowo elegancki – ten biały puf idealnie wpasowuje się we wnętrza w stylu Bauhaus, dodając odrobinę prostoty i czystości, tworząc jasną i przestronną atmosferę. Dominujący biały kolor nadaje wnętrzu wrażenie przestrzeni, czystości i nowoczesności. Praktyczna funkcja spania – duże poduszki i pianka o wysokiej gęstości zapewniają komfortowy sen dla gości i zasłużony odpoczynek. Wymiary: szer. 282 / gł. 153 / wys. 85 cm Wymiary pufy: szer. 61 / gł. 61 / wys. 43 cm Wysokość nóg: 5 cm Metal: szenil Materiały ramy: żelazo, imitacja drewna, lite drewno Materiały nóg: tworzywo sztuczne Ilość w opakowaniu: 4. Jeśli jest więcej paczek, nie zostaną one dostarczone tego samego dnia. Jeśli nie otrzymasz całej paczki w ciągu trzech dni od otrzymania pierwszej paczki, skontaktuj się z nami. Charakterystyka Kolor (odcień): Szary Materiał (precyzja): Welur Liczba osób: 6-osobowa Wymiary Długość: 282 cm Wysokość: 85 cm Głębokość: 153 cm
| Szerokość: | 282 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 153 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Merax |

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, rustykalna

148×253×145 cm, sosnowa, schowek

Rozkładana, materiałowa

Drewniana, nowoczesna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Metalowa, marmurowa, prostokątna
Dostawa gratis

Sprężynowa, twarda, 3
Dostawa gratis
Twarda, 3, 5
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis

Twarda
Dostawa gratis
90×200 cm, twarda
Dostawa gratis
90×190 cm, twarda
Dostawa gratis
Miękka, twarda
Dostawa gratis