
Kanapa narożna rozkładana ze skóry JONOVA - Biały - Narożnik prawostronny
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratisWymiary 82×160×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu: Wielofunkcyjny puf ze schowkiem – z wbudowanym schowkiem na koce i czasopisma oraz opuszczaną pokrywą, która może służyć jako mały stolik boczny. Wygodny do przechowywania napojów, książek i wielu innych rzeczy. Wszechstronny i ponadczasowo elegancki – ten biały puf idealnie wpasowuje się we wnętrza w stylu Bauhaus, dodając odrobinę prostoty i czystości, tworząc jasną i przestronną atmosferę. Dominujący biały kolor nadaje wnętrzu wrażenie przestrzeni, czystości i nowoczesności. Praktyczna funkcja spania – duże poduszki i pianka o wysokiej gęstości zapewniają komfortowy sen dla gości i zasłużony odpoczynek. Wymiary: szer. 282 / gł. 153 / wys. 85 cm Wymiary pufy: szer. 61 / gł. 61 / wys. 43 cm Wysokość nóg: 5 cm Metal: szenil Materiały ramy: żelazo, imitacja drewna, lite drewno Materiały nóg: tworzywo sztuczne Ilość w opakowaniu: 4. Jeśli jest więcej paczek, nie zostaną one dostarczone tego samego dnia. Jeśli nie otrzymasz całej paczki w ciągu trzech dni od otrzymania pierwszej paczki, skontaktuj się z nami. Charakterystyka Kolor (odcień): Beżowy Materiał (precyzja): Welur Liczba osób: 6-osobowa Wymiary Długość: 160 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 40 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Merax |

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana