



Wymiary 81×45×52 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina: KremowaMetal: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 45 cmGłębokość: 52 cmWysokość: 81 cmGłębokość siedziska: 45 cm Wysokość siedziska: 41 cm Udźwig: 110 kg Dostarczane w stanie do montażu.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Materiał siedziska | Materiał |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczne |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |

Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa

Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
Dostawa gratis

Skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, metalowa
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, skórzana, retro
Dostawa gratis
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Tapicerowana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Zające wielkanocne
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie