
Szafka pod umywalkę wisząca prążkowana ze złotą obwódką - Czarny - 150 cm - KELIZA
Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratisWymiary 59×180×46 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wisząca szafka łazienkowa z blatem, idealnie nadająca się do montażu umywalki, to idealny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Charakterystyka Kolor (odcień): Czarny,Brązowy Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Kraj pochodzenia drewna: Polska Z umywalką Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 180 cm Wysokość: 58.6 cm Głębokość: 46 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Rodzaj | Z umywalką, Pod umywalkę |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | 3XE LIVING |

Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Matowa, pod umywalkę

Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, matowa, pod umywalkę
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
51×60×37 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, matowa, dębowa

Matowa, z umywalką

Pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, głębokość, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana