
Szafka pod umywalkę wisząca prążkowana ze złotą obwódką - Czarny - 150 cm - KELIZA
Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratisWymiary 59×180×46 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wisząca szafka łazienkowa z blatem, idealnie nadająca się do montażu umywalki, to idealny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Charakterystyka Kolor (odcień): Brązowy,Biały Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Kraj pochodzenia drewna: Polska Z umywalką Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 180 cm Wysokość: 58.6 cm Głębokość: 46 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Rodzaj | Pod umywalkę |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Kolor | Biała |
| Producent | 3XE LIVING |

Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Matowa, z umywalką

51×60×37 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, pod umywalkę
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, matowa, dębowa

Matowa, pod umywalkę

Drewniana, głębokość, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, rustykalna

148×253×145 cm, sosnowa, schowek

Rozkładana, materiałowa

Drewniana, nowoczesna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Metalowa, marmurowa, prostokątna
Dostawa gratis

Sprężynowa, twarda, 3
Dostawa gratis
Twarda, 3, 5
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis

Twarda
Dostawa gratis
90×200 cm, twarda
Dostawa gratis
90×190 cm, twarda
Dostawa gratis
Miękka, twarda
Dostawa gratis