

















Wymiary 90×250×174 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
O wyjątkową aranżację przestrzeni dziennej w Twoim mieszkaniu zadba narożnik rozkładany Telzo Sztruks . Obła konstrukcja rewelacyjnie wpisuje się w każdy zamysł aranżacyjny, a także metraż pokoju. Prążkowana tkanina obiciowa w połączeniu z wcześniej wspomnianymi obłościami daje niesamowity komfort codziennego użytkowania. Wpływa na to nie tylko wysoka jakość wykonania mebla, ale także jego estetyczny, dopracowany wygląd. Narożnik do spania codziennego Telzo Sztruks w swojej konstrukcji zawiera zgrabny pojemnik na pościel, mieszczący kołdrę i poduszki. Dekoracyjna, okrągła poduszka dopełnia oryginalną prezencję narożnika do salonu. Wymiary: szerokość: 250 cm, głębokość: 174 cm, wysokość: 90 cm, powierzchnia spania: 212 x 132 cm, pojemnik na pościel: 116 x 56 x 25 cm Strona narożnika: lewa lub prawa Wykonanie: stelaż: drewno iglaste + drewno liściaste + płyta wiórowa o grubości 15 mm, siedzisko: pianka T 2844 o grubości 8 cm + sprężyna falista "typ A", oparcie: pianka T 2844 o grubości 8 cm, narożnik jest rozkładany, posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, nóżki z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, oparcie w formie ruchomych poduszek wypełnionych śrutem i silikonem, poduszki są zapinane na zamek, poduszki w zestawie, narożnik wolnostojący (tył obity tkaniną) Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 250 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 174 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Rodzaj narożnika | Lewy, Prawy |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Typ mebla | Narożniki |
| Kolorystyka | Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony, Brązowy, czarny, kremowy, niebieski, różowy, szary, zielony |
| Długość powierzchni spania | 212 |
| Szerokość powierzchni spania | 132 |
| Wymiary pojemnika na pościel | 116 x 56 x 25 cm |
| Typ narożnika | Narożnik typu "L" |
| Strona narożnika | Z wyborem strony |
| Nóżki | Niskie |
| Styl | Klasyczny, nowoczesny, Klasyczny, nowoczesny |
| Ilość miejsc | 4 |
| Sposób rozkładania | DL - manualny |
| Wypełnienie siedziska | Pianka, sprężyny faliste, Pianka, sprężyny faliste |
| Wypełnienie oparcia | Pianka |
| Wypełnienie poduszek oparciowych | Śrut, silikon, Śrut, silikon |
| Kolor | Brązowy/czarny/kremowy/niebieski/różowy/szary/zielony |
| Producent | MIRJAN24 |

90×250×174 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
Dostawa gratis
84×209×130 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
93-109×266×204 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, retro
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, materiałowa

Drewniana, z poduszkami, materiałowa
Dostawa gratis
92×212×142 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
73×236×165 cm, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
Dostawa gratis
82×250×152 cm, z poduszkami, z przestrzenią do przechowywania

88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Retro, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

Rozkładana, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×200×143 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
140×232×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, drewniana, wysoka
W magazynie
Retro, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
73×236×165 cm, na nóżkach, prawa
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis