




Wymiary 58×191×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Salon to miejsce, gdzie najczęściej umieszczamy telewizor. By zapewnić sobie odpowiednią przestrzeń na oglądanie ulubionych seriali i filmów warto zakupić szafkę RTV Azynit Kaszmir 190 4D . Jej subtelność i dekoracyjny wygląd doskonale odnajdą się w tym zadaniu. Na szczególną uwagę zasługują frezowane fronty oraz wysokie osadzenie całej konstrukcji. Szafka RTV na nóżkach to idealne rozwiązanie dla wielbicieli porządku oraz tych, którzy liczą na wielozadaniowość mebli. Prezentowany wariant wyposażony został w system otwierania push to open. Wymiary: szerokość: 191 cm, wysokość: 58 cm, głębokość: 40 cm Wykonanie: korpus: płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm, fronty: płyta MDF o grubości 16 mm foliowana, patynowana i lakierowana, fronty są frezowane, tył mebla wykonany z płyty HDF o grubości 2,5 mm, obrzeże: ABS, zawiasy puszkowe, nóżki: metalowe, brak uchwytów, system otwierania "PUSH TO OPEN", maksymalne obciążenie blatu: 20 kg Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 191 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Rustykalny, Industrialny |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Szafki RTV |
| Kolorystyka | Kremowy |
| Szuflady | Nie |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat, z frezami, Mat, z frezami |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Typ szafki | Szafka stojąca |
| Liczba drzwi | 4 lub więcej |
| Ocena | 5 |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | MIRJAN24 |

Głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
Dostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Wisząca, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
68×191×40 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Głębokość, błyszcząca, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
160×224×33 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Industrialna, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Szafa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
75×118×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis