

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten fartuch kuchenny to idealny prezent dla każdego miłośnika gotowania. Wykonany jest z bawełny pochodzącej z recyklingu. Dzięki długim sznurkom do wiązania w talii, rozmiar fartucha kuchennego jest uniwersalny. Fartuch posiada również dużą kieszeń, w której można schować drobne akcesoria potrzebne do pracy, dzięki czemu można cieszyć się wygodą za każdym razem, gdy gotujesz.
| Asortyment | Fartuchy kuchenne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj fartucha | Dla kobiet |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Rozmiary | 60 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana

Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Zestawy, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Rękawice kuchenne, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Kwiatowa, zestawy, rękawice z magnesem
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana, lniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Zestawy, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Figury ogrodowe, ceramiczna
W magazynie

Klasyczna
W magazynie

W doniczce
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Materiałowa, okna klasyczne, dzień i noc
W magazynie
Ścienna, designerska, szklana
W magazynie
Zestawy, na herbatę, porcelanowa
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Bukiety
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, retro
W magazynie

Tace do serwowania, łupki, okrągła
W magazynie