





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bambusowy wieszak na ubrania w naturalnym kolorze Vion – Bonami Essentials
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 102 cm |
| Rodzaj stojaka | Wolnostojący |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Vion |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Boho/rustykalny/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Materiał konstrukcji | Bambus |
| Materiał | Lite drewno |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Bonami Essentials |
Opinie użytkowników
Chciałem kupić dwa identyczne wieszaki do garderoby, jednak jeden z nich był wadliwie wywiercony, przez co nie spełniał odpowiednich kryteriów ani pod względem jakości, ani estetyki. Problemem jest otwór znajdujący się na górze, w części przeznaczonej na wieszak – otwór wyraźnie nie jest umieszczony na środku, co powoduje bardzo niedokładne dopasowanie (zrobiłem zdjęcie). Oglądaliśmy także inny produkt w sklepie z zamiarem wymiany towaru, ale również tam natrafiliśmy na niedokładne wiercenie, więc zrezygnowaliśmy z zakupu drugiego produktu. Dobry wieszak przeszedł w zasadzie test jakości, ponieważ tam niedokładność wynosiła tylko 1 mm. Poza tym, dobry produkt wygląda tak jak na zdjęciach; jego zaletą jest to, że jest bardzo stabilny i mieści się nawet w małych pomieszczeniach.

Skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

107×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
107×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie

Rustykalna
W magazynie
99×49 cm, drewniana, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Rustykalna
W magazynie

Rustykalna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
141×70 cm
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Rustykalna, retro
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Metalowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Rustykalna, wieszaki na wieszaki
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie