






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 300,04 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarny okrągły stolik w dekorze dębu ø 64 cm Hagen – Bonami Essentials
| Wysokość: | 40 cm |
|---|---|
| Średnica: | 64 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Kształt | Okrągły |
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 5 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Hagen |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Materiał półki | Płyta wiórowa |
| Właściwości | Z półką |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Producent | Bonami Essentials |
Opinie użytkowników
Nogi nie były ładnie zapakowane, przez co dotarły porysowane. Poza tym mogę polecić.

42×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
34 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
35×60×60 cm, kwadratowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
35×60×60 cm, kwadratowa, rozkładana
W magazynie
Szklana
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach, głębokość

Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, matowa
W magazynie
Zestawy, industrialna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
45×120×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
60×60×20 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Szklana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Zestawy, skandynawska, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie