



Wymiary 30×33×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Poliester z recyklingu: Niebieskoszary Bambus: Naturalny Wymiary Szerokość: 33 cm Długość: 40,5 cm Wysokość: 30 cm Pojemność: 40 l Waga: 0,8 kg Specyfikacja Nowoczesny design w połączeniu z naturalnym bambusem Odporne materiały z łatwą pielęgnacją Składana i możliwa do ustawiania jeden na drugim konstrukcja Rogi wzmocnione systemem Velcro Tylko czyszczenie ręczne Kosz na pranie już dawno przestał być tylko koniecznością – może stać się także stylowym dodatkiem w Twoim wnętrzu. Dzięki połączeniu naturalnego bambusa i recyklowanego tekstylia doskonale wpasuje się do nowoczesnej łazienki, sypialni lub garderoby. Dodatkowo jest lekki i łatwo przenośny, więc możesz go wykorzystać także podczas sezonowego sprzątania lub jako miejsce do przechowywania zabawek czy koców. Wnieś do swojego domu nie tylko porządek, ale także harmonię i styl.
| Szerokość: | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Materiał | Bambus |
|---|---|
| Składany | Tak |
| Zamknięcie | Z wieczkiem |
| Kształt | Kwadratowy |
| Miejsce do siedzenia | Nie |
| Kółeczka | Bez kółek |
| Długość | 40,5 cm |
| Typ | Na brudną bieliznę |
| Składane | Składane |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 40 l |

Kosze na brudną bieliznę
W magazynie
30×33×40 cm, bambusowa, składana
W magazynie

70×40×38 cm, bambusowa, składana
W magazynie
7×21×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
5×39×64 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, okrągła
W magazynie
Bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
4×39×58 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis

Plastikowa, składana
W magazynie
10×56×77 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, bambusowa, kwadratowa
W magazynie
6×36×61 cm, bambusowa, składana
W magazynieDostawa gratis

Tekstylna
W magazynie
Drewniana, bambusowa, składana

Drewniana
W magazynie
Bambusowa, otwarta
W magazynie


Bambusowa, kwadratowa
W magazynie
Tekstylna
W magazynie
105×38×33 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
60×40×35 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Składana
W magazynie
72×50×33 cm
Do wysłania za 1 tydzień
60×31×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie



17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie