



Wymiary 40×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Zielony Kremowy Musztardowy Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 40 cm Grubość: 5 cm Waga: 0,413 kg Specyfikacja Zdejmowana i pralna poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią zestawu Zalecana temperatura prania 40 °C Nie bielić Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 40 x 40 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 40 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,413 kg |

50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
70×90 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
Kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Kwiaty, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, rustykalna
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie