








Wymiary 82×246×145 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2385 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna sofa w kształcie L Rozmiar: Powyżej 220 cm Kolor: Butelkowa zieleń Tapicerka: Cosmic 190 Materiał sofy Materiał obicia: Welur Skład obicia: 100% poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 cykli Typ siedziska: Sprężyny faliste i pianka tapicerska Typ pianki: T30 (średnio twarda) Konstrukcja: Lite drewno i płyta wiórowa Wymiary sofy (tolerancja +/- 3%) Szerokość: 246 cm Głębokość: 145 cm Wysokość: 82 cm Szerokość siedziska: 200 cm Wysokość siedzenia: 43 cm Głębokość otomany: 135 cm Wysokość nóżek: 5 cm Powierzchnia spania: 140 x 200 cm Nośność: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 100 kg (brutto) Wyposażenie Schowek: Tak Umiejscowienie schowka: Pod częścią siedzącą sofy Poduszki oparciowe z zamkiem błyskawicznym (3 szt.), wypełnione rozdrobnioną pianką PU 2 małe dekoracyjne poduszki z zamkiem błyskawicznym Tył sofy jest tapicerowany Dostarczane w stanie zdemontowanym Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu Funkcja spania Rozkładanie: Tak Wymiary łóżka: 140 x 200 cm Typ rozkładania: Ręczne z opuszczanym oparciem Tkanina Cosmic Tkanina Cosmic to welur strukturalny wykonany z 100% poliestru, który łączy luksusowy wygląd z wysoką odpornością na codzienne użytkowanie. Dzięki gramaturze 240 g/m² sprawia wrażenie solidnej i wysokiej jakości, a jednocześnie jest przyjemnie miękka w dotyku. W teście ścieralności Martindale osiąga wartość 50 000 cykli, co czyni ją idealnym wyborem do mebli tapicerowanych w domach o większym obciążeniu. Odporność na mechacenie 4/5 oraz trwałość koloru 4/5 gwarantują, że tkanina długo zachowa swój wygląd i barwę. Przydatną zaletą jest również ograniczona absorpcja cieczy, co ułatwia pielęgnację. Cosmic jest odpowiednia do sof, narożnych sof, foteli oraz dekoracyjnych dodatków. Ze względu na swoją odporność jest doskonałym wyborem również do domów ze zwierzętami. Aby utrzymać piękny wygląd, zalecamy regularne odkurzanie miękką końcówką i szybkie usuwanie ewentualnych zabrudzeń wilgotną szmatką.
| Szerokość: | 246 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 145 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 43 cm, Wieloosobowe |
| Wysokość nóżek | 5 cm |
| Waga | 100 kg |
| Powierzchnia spania kanapy | 140 x 200 cm |
| Szerokość siedziska | 200 cm |
| Kształt | W kształcie litery L |
| Głębokość siedziska | 135 cm |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie