



Wymiary 37×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrycie: 100% poliester Wypełnienie: 100% pianka poliuretanowa (molitan) Kolor Niebieska Rozmiary Szerokość: 37 cm Długość: 37 cm Długość sznurków: 30/31 cm Wysokość: 2 cm Waga: 0,18 kg Specyfikacja Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia Zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna Ochrona przed zanieczyszczeniem i zużyciem mebli Odpowiednie także do użytku zewnętrznego Nie prać Nie czyścić chemicznie Nie bielić Nie prasować Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 37 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Lokalizacja | Na krzesła |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Materiał obicia | Poliester |
| Materiał wypełnienia | Pianka/molitan |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Mocowanie | Na sznurki |
| Długość | 37 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Rozmiar | 37 x 37 cm |

Na krzesła, na ławki
W magazynie
Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie
Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, zestaw, na huśtawki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na ławki, na huśtawki
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na huśtawki
W magazynie
Na huśtawki
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynie
40×6 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
40×6 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie

Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynie
Zestaw, na huśtawki
W magazynie
46×46 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na krzesła, zestaw
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na huśtawki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na ławki, na huśtawki
W magazynie
37×57 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis

Na krzesła, zestaw, na fotele
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie