





Wymiary 51×198×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa aranżacja telewizyjnej części salonu umila wypoczynek w rodzinnym gronie. Chcąc nadać jej elegancki charakter wykorzystaj atuty szafki RTV 200 cm Drofkit 4D . Minimalistyczny wygląd doskonale komponuje się z dowolnym otoczeniem, dzięki czemu mebel idealnie wpisuje się w aranżacje nowoczesne, loftowe i klasyczne. Elastyczność zapewnia tu zarówno geometryczna bryła, jak i paleta ponadczasowych kolorów. Obok dobrego designu komoda TV odznacza się także wyjątkowo praktycznym charakterem. Składają się na niego pojemne i łatwo dostępne schowki. Każda z serii szafek oferuje przestronne wnętrze, które pomieści wiele przydatnych w strefie domowego kina akcesoriów. Wymiary: szerokość: 198 cm, wysokość: 51 cm, głębokość: 40 cm Wykonanie: korpus: płyta wiórowa o grubości 32 / 16 mm, fronty: płyta wiórowa o grubości 16 mm, obrzeże: ABS, tył mebla wykonany z płyty HDF, zawiasy wpuszczane, nóżki: ślizgi w kolorze czarnym, brak uchwytów, system otwierania "PUSH TO OPEN", maksymalne obciążenie blatu: 15 kg Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 198 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Typ mebla | Szafki RTV |
| Kolorystyka | Czarny, kremowy, biały, Czarny, kremowy, biały, Czarny, kremowy, biały |
| Szuflady | Nie |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Typ szafki | Szafka stojąca |
| Liczba drzwi | 4 lub więcej |
| Producent | MIRJAN24 |

Nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
75×180×89 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
50×167×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna

40×180×35 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, retro
W magazynie
50×180×30 cm, wisząca, błyszcząca
W magazynie
58×191×40 cm, rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
50×140×40 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
52×180×35 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
45×120×35 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Wisząca

Industrialna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
40×158×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
3+2+1, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis