






Wymiary 82×48 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzeseł Plastik: Beżowy Eko skóra: Beżowy Wymiary krzeseł Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Obciążenie maksymalne: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Wyściełane siedzisko z obiciem z eko skóry Nogi z wysokiej jakości i trwałego plastiku Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Wykorzystując naturalne i trwałe materiały, wprowadzisz do przestrzeni charakterystyczny skandynawski klimat. Styl inspirowany skandynawską przyrodą jest przyjemny dla oka i duszy. Przestronne wnętrza są pełne światła, delikatnych kolorów i świeżych materiałów. Lekkość zachęca do odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi lub rodziną. Styl skandynawski kładzie również nacisk na funkcjonalność i użyteczność, co docenisz nie tylko w kuchni. Jadalnie i kuchnie są przestronne i wypełnione wysokiej jakości, prosto ukształtowanymi meblami. Krzesło jadalniane BALI MARK w beżowym kolorze podkreśla elegancję i komfort twojego wnętrza. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Eko skóra, Skóra, Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |

82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie

81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie