




Wymiary 104×43×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: Ciemnozielona Metal: Czarny Wymiary Szerokość siedziska: 43,5 cm Głębokość siedziska: 32,5 cm Wysokość: 104 cm Wysokość siedziska: 76 cm Waga: 5,5 kg Obciążenie: 120 kg Specyfikacja Ponadczasowy design z doskonałą ergonomią Nogi są zabezpieczone podkładkami, które chronią podłogę przed zarysowaniami Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
|---|---|
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Waga | 5,5 kg |

104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
102×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie

108×51×58 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa

Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa

Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
95×49×52 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna

95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

98×47×52 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis

101×56×61 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Skandynawska, cztery nogi
W magazynie
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×60×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Skórzana, materiałowa, zestawy

104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie