








Wymiary 64×58×84 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1736,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz nasz elektryczny fotel masujący HOMCOM dla wsparcia przy pełnej niezależności. Komfortowy dzięki grubej tapicerce, oferuje oparcie z możliwością odchylenia do 135° i podnóżek. Łatwy w obsłudze za pomocą pilota. Lekki kąt podnoszenia i osiem punktów masażu fotela telewizyjnego wspomagają łatwe siadanie i łagodzenie bólu. Prawdziwy multitalent.
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 84 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Z podnóżkiem | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
| Rodzaj | Masażowe, Fotele TV |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj oparcia pleców | Wysoka |
| Styl | Nowoczesny |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał | Materiał |
| Producent | HOMCOM |

Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Wysoka, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Bujana, nowoczesna, retro
W magazynie
Regulowana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, wysoka, prowansalska
W magazynie
Uszak, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, wysoka

Nowoczesna, wysoka, prowansalska
W magazynie
65×77×90 cm, rustykalna, fotele TV
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, nowoczesna, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Bujana, nowoczesna, wysoka
W magazynie

52×75×80 cm, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, wysoka, głębokość
Dostawa gratis
Z podnóżkiem, rozkładana, nowoczesna
Dostawa gratis
Wysoka
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Bujana, nowoczesna
W magazynie

Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×59×84 cm, bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Uszak, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
74×107×93 cm, skórzana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, obrotowa, wysoka
W magazynie
Nowoczesna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Retro, wysoka, skandynawska
W magazynie
Obrotowa, skórzana
W magazynieDostawa gratis

17×69×132 cm
W magazynieDostawa gratis
65×35×77 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis


57×25×58 cm
W magazynieDostawa gratis
10×33×100 cm, foliowa, stalowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna
W magazynieDostawa gratis

64×28×43 cm, stal nierdzewna, nożna
W magazynieDostawa gratis
26×57×112 cm
W magazynieDostawa gratis
11×51 cm, owalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis


44×66×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Ruszt
W magazynieDostawa gratis
17×44×119 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis