







Wymiary 67-88×321×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2744 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Rogowa, sofa w kształcie U Wariant rogu: Unikalny Rozmiar: Sofa o szerokości powyżej 300 cm Kolor: Brązowy Tapicerka: Poso 04 Materiał sofy Materiał tapicerki: Sztruks (Welur) Skład tapicerki: 90% poliester, 10% nylon Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 cykli Typ siedziska: Pianka tapicerska Typ pianki: PUR T30 (średnio twarda) Grubość pianki w siedzisku: 6 cm Materiał nóżek: Plastik Konstrukcja: Lite drewno, płyta wiórowa Wymiary sofy (tolerancja ± 3 %) Szerokość: 321 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 88 cm / 67 cm Wysokość siedziska: 39 cm Szerokość części siedzącej: 271 cm Szerokość otomany: 70 cm Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm Głębokość siedziska bez poduszek: 70 cm / 130 cm Wysokość poduszek: 47 cm Wysokość nóżek: 4,5 cm Powierzchnia do spania: 130 x 270 cm Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 116 kg (brutto) Wyposażenie Schowek: Tak Umiejscowienie: Pod częścią siedzącą sofy Poduszki oparciowe z pianki T18 Tył sofy jest również wyściełany Uwaga: Wystrój płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Rozkładanie na łóżko Rozkładanie na łóżko: Tak Rozmiar łóżka: 130 x 270 cm Typ rozkładania: Ręczny z rozkładanym oparciem Dostarczana w częściach do montażu. Poso Plyšově miękka tkanina Poso swoim wyglądem przypomina sztruks. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a także bardzo mocny i odporny. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą przy użyciu specjalnych środków do mebli tapicerowanych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom jest używana jako materiał tapicerski na sofy, fotele i krzesła. Wykonana jest z 90% poliestru i 10% nylonu o wysokiej gramaturze 350 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwana testem Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso szczyci się liczbą 35 000 cykli. Typowe tkaniny w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli. Tkanina nie zawiera żadnych barwników AZO ani DMF.
| Szerokość: | 321 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 67-88 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z poduszkami | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Kształt | Kształt U |
| Wysokość siedziska | 39 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Wysokość nóżek | 4,5 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 270 cm |
| Waga | 116 kg |

82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
85×303×143 cm, nowoczesna, rozkładana
W magazynie
88×321×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Wysoka, regulowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
Dostawa gratis
Industrialna, materiałowa, wysoka

Nowoczesna, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
88×321×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
85×303×143 cm, nowoczesna, rozkładana
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Retro, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rustykalna, rozkładana, materiałowa

Industrialna, materiałowa, wysoka

Nowoczesna, skandynawska, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, drewniana
Dostawa gratis
85×285×146 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, drewniana
Dostawa gratis
90×305×140 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

Nowoczesna, rozkładana, materiałowa
Dostawa gratis
Retro, rozkładana, drewniana
W magazynie
351×191 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
90×305×140 cm, nowoczesna, rozkładana
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, rozkładana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, do codziennego użytku, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, regulowana
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, zwierzątka
W magazynie