






Wymiary 102×43×33 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 288 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: Ciemnoróżowy Metal: dekor dąb Rozmiary Szerokość siedziska: 43,5 cm Głębokość siedzenia: 33 cm Wysokość: 102 cm Wysokość siedziska: 76 cm Waga: 5,5 kg Nośność: 120 kg Specyfikacja Ponadczasowy design z doskonałą ergonomią Nogi zabezpieczone podkładkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniami Dostarczane w stanie do montażu
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Dekor drewna | Dąb |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Waga | 5,5 kg |

104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie

Rustykalna, skandynawska, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
104×43×35 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynie

104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
104×43×32 cm, metalowa, industrialna
Do wysłania za 1 tydzień
Materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa




90×51×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis







104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis

104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm
W magazynie