






Wymiary 69 cm, ⌀ 60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 116 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Blat: Hartowane szkło Konstrukcja: Proszkowo malowany metal, czarny Wymiary +/- 0,5 cm Średnica blatu stołu: 60 cm Wysokość: 69 cm Grubość szkła: 4 mm Waga: 4,5 kg Specyfikacja Lekka i kompaktowa specyfikacja Stylowy czarny blat z hartowanego szkła Odporna metalowa konstrukcja Długa żywotność dzięki malowaniu proszkowemu Dostarczane w częściach do montażu Opakowanie: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg Stwórz przyjemne miejsce do odpoczynku w swoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Praktyczny i stylowy stolik łatwo stanie się nieodłączną częścią twojego zewnętrznego miejsca na odpoczynek, gdzie będzie służył zarówno przy porannej kawie, jak i wieczornym relaksie. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi łatwo go zestawić z innymi meblami ogrodowymi, tworząc harmonijne środowisko dla relaksu z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się atmosferą na zewnątrz w pełni i zaznaj komfort, który docenisz każdego dnia.
| Wysokość: | 69 cm |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał nóg | Metal |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz | Tak |
| Materiał blatu | Szkło |
| Typ | Jadalniane |
| Rozkładana | Solidne |
| Wysokość siedziska | Dla 2 osób |
| Kształt deski | Okrągły |
| Waga | 6 kg |

69 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
Składana, plastikowa, okrągła
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
70×75×180 cm, składana, rozkładana
W magazynie
79×6×79 cm, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis

74×70×180 cm, składana, plastikowa
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis

8×59×54 cm, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
6×41×61 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
72×60×60 cm, metalowa, kwadratowa
W magazynie
Kwadratowa, głębokość
W magazynie
70×75×180 cm, składana, rozkładana
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Okrągła
W magazynie

83×8×82 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie


Składana
W magazynie
Okrągła
Dostawa gratis
Składana, metalowa
W magazynie
Składana
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Składana, plastikowa
W magazynie
Składana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie