

























Wymiary 82×54×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 584 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał: Plastik Kolor: Musztardowy Wymiary Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30-46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Nośność: 120 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany dla 4 osób Oryginalny kształt oparcia i podłokietników Stohowalne specyfikacja dla oszczędności miejsca Plastik nie jest odporny na UV – zalecamy chronić krzesła przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych Dostarczane w wersji do montażu
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 17,6 kg |

82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie


Z podłokietnikami
W magazynie
98×42 cm, składana, drewniana
W magazynie
Składana, drewniana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie

110×56 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie

Plastikowa, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynie

Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie


82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie

Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Składana, drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Z podłokietnikami
Dostawa gratis
Składana, drewniana
W magazynie


90×55 cm, metalowa
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Metalowa, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Z podłokietnikami
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie