
Łóżko antresola 90 x 200 cm z biurkiem, rozkładaną kanapą i schowkami - Drewno sosnowe i MDF - Biały - GOLIATH III
Schowek
W magazynieDostawa gratisWymiary 165×103×212 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1646 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu:Dwukolorowe wykończenie w bieli i jasnym dębie pozwala tej sypialni idealnie wpasować się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.Dostępnych jest kilka konfiguracji spania, które dopasują się do każdego dziecka.Okrągły, biały uchwyt wtapia się w fronty, nadając im dyskretny wygląd.MATIS idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje.Jego konstrukcja zapewni mu trwałość na wiele lat.Cztery nogi z powlekanej płyty MDF o grubości 50 mm.Powierzchnia spania: 90 x 200 cm / Sprzedawane bez stelaża. Wymiary produktu: Długość 212 cm x Szerokość 103 cm x Wysokość 165 cm - Waga netto: 62 kg. Wymiary opakowania:Opakowanie nr 1: Długość 32 cm x Wysokość 12 cm x Głębokość 206 cm - Waga brutto: 35 kg. Opakowanie nr 2: Długość 88 cm x Wysokość 6 cm x Głębokość 111 cm - Waga brutto: 30 kg. Całkowita waga brutto: 65 kg. Charakterystyka Kolor (odcień): Beżowy Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Kraj pochodzenia drewna: Francja Rozmiar (powierzchni spania): 90 x 200 cm Liczba osób: 1-osobowa Bez materaca Bez stelaża Gama: Good for Planet Kryteria odpowiedzialności ekologicznej: Made in France,Made in Europe Wymiary Długość: 212 cm Wysokość: 165 cm Głębokość: 103 cm
| Szerokość: | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek, Dla chłopców |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Bariera | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Zestaw | Bez materaca |
| Kolor | Biała |
| Producent | Calicosy |

Schowek
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis
Okrągła, regulowana, z środkowym kijem
Dostawa gratis
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis


Prostokątna, drewniana, retro
Dostawa gratis
Chromowana
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Rozkładana, metalowa, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Metalowa, rattanowa, średnica
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Chromowana
Dostawa gratis
Prostokątna, rozkładana, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa, drewniane ogrodzenia, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis