
Narożnik Vario z funkcją spania uniwersalny prawo/lewostronny - szary szenil Wind 89
Uniwersalna
W magazynieWymiary 84×260×132 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu: Wysokiej jakości tkanina sztruksowa jest wyjątkowo miękka w dotyku, przyjazna dla skóry i trwała. Bardzo szerokie siedzisko jest ergonomiczne i sprzyja naturalnej postawie. Bardzo grube poduszki siedziska są wypełnione pianką o wysokiej gęstości, zapewniając idealną równowagę między miękkością a wsparciem. Zachowują swój kształt nawet po regularnym użytkowaniu, zapewniając długotrwały komfort. Zintegrowany port USB-C umożliwia łatwe ładowanie smartfona lub tabletu bezpośrednio z sofy. Moduły dopasowują się do każdej przestrzeni życiowej. Tapicerka: Kord Poduszka siedziska: Pianka Maksymalne obciążenie: 220 kg Wymiary produktu: 260 x 132 x 84 cm Wymiary podstawy łóżka: 64 x 54 x 46 cm Liczba paczek: 3. Jeśli jest więcej paczek, nie zostaną one dostarczone tego samego dnia. Jeśli nie otrzymasz całej paczki w ciągu trzech dni od otrzymania pierwszej paczki, skontaktuj się z nami. Charakterystyka Kolor (odcień): Khaki Materiał (precyzja): Welur Liczba osób: 2-osobowa Wymiary Długość: 260 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 132 cm
| Szerokość: | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 132 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Regulowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał, Skóra |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Merax |

Uniwersalna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana