



Wymiary 50×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna w splocie skośnym Kolor Niebieski Wymiary 50 x 100 cm Specyfikacja Z pętelką Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Pranie maks. na 30 °C Suszenie w suszarce na średniej temperaturze Prasowanie do 200 °C Nie prać z odzieżą z zamkami i metalowymi haczykami Aby zachować długotrwałą miękkość, gładkość i chłonność, nie zaleca się używania zmiękczacza
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Uszko | Tak |
| Długość | 100 cm |
| Waga | 0,1 kg |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
75×150 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie