





Wymiary 200×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 81 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrowiec: 100% poliester – mikrofibra Wypełnienie: 100% poliester– włókno puste Gramatura wypełnienia: 120 g/m2 Gramatura pokrowca: 85 g/m2 Waga: 1300 g Wymiary 200 x 220 cm Szczegóły Lekka letnia kołdra z delikatnych materiałów Specjalna struktura z małymi otworami zapewnia wysoką oddychalność Włókno puste zachowuje kształt i puszystość nawet przy wielokrotnym praniu Zapewnia komfort podczas gorących letnich nocy Tkanina certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100 Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Można suszyć w suszarce bębnowej na niskiej temperaturze Nie wybielać, nie prasować
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Właściwości termoregulacji kołdry | Chłodząca |
| Materiał wierzchni | 100% poliester |
| Pora roku | Letnie |
| Dla alergików | Dla alergików |
| Waga | 1,3 kg |
| Masa kołdry | 1300 g |
| Przeznaczone do | Łóżko podwójne standard |

Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie

200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis



Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia, włókno puste
W magazynie

140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Hipoalergiczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste




Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie

140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

Całoroczna
W magazynie




Całoroczna
W magazynie
140×200 cm
Dostawa gratis

140×200 cm
Dostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie