

Wymiary 111×140×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 140 x 190 cm - Konstrukcja: MDF i sklejka - Tapicerka: Sztruks - Kolor: Beżowy - Wymiary: S155 x G204 x W111 cm - Styl: Nowoczesny + Materac - Zacznij dzień pełen energii dzięki wyjątkowemu komfortowi łóżka z pojemnikiem LIRIMO!
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Zestaw | Z materacem |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

111×160×200 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, ze schowkiem, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

140×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
92×255×235 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis

160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
120×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis