

Wymiary 200×160×53 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1579,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 3-drzwiowa, 2 szuflady i 1 wnęka – Z lustrem – Konstrukcja: HDF – Kolor: Biały – Wymiary: S160 x G53 x W200 cm – Styl: Nowoczesny – Funkcjonalna elegancja dla twojej sypialni z LYRIANO
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Materiał mebli dziecięcych | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Narożna
W magazynieDostawa gratis

Głębokość
W magazynie
Prosta
W magazynie
Narożna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, głębokość
W magazynie
Narożna
W magazynie
Prosta
W magazynie
Narożna
W magazynie
Klasyczna
W magazynie

Matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Prosta
W magazynie

Prosta, drewniana
W magazynie

Prosta
W magazynie

14×47×131 cm, przesuwana
W magazynieDostawa gratis




Klasyczna
W magazynie

Narożna
W magazynie

Drewniana
W magazynie


Dębowa, narożna, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, industrialna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Szklana
W magazynieDostawa gratis