

Wymiary 101×226×226 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1869,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
kanapa 2-osobowa relaks w beżowej tkaninie teksturowanej. Ręczny mechanizm relaksacyjny. Solidna podstawa metalowa. Wymiary: S226 x G226 x W100,5 cm. TOLZANO
| Szerokość: | 226 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 226 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Industrialny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

101×226×226 cm, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
Dostawa gratis


60×36×78 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
84×102×109 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, głębokość
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
75×155×105 cm, rozkładana, dwuosobowa
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, trzyosobowa, drewniana
W magazynie
Retro, materiałowa
Dostawa gratis
Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, skórzana, materiałowa

Rozkładana, retro
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Retro, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, głębokość
W magazynie
Dwuosobowa, wysoka
W magazynie
Skórzana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, retro
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis