

Wymiary 83×203×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1289,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kredens 4-drzwiowy z 1 wnęką i oświetleniem LED ALIVENTO - Materiał: Płyty wiórowe i szkło hartowane - Kolor: Beżowy i jasny naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: S203 x G39,5 x W83 cm - Odmień swoje wnętrze z kolekcją ALIVENTO!
| Szerokość: | 203 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis


Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Prosta
W magazynie
80×78×37 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
19×53×95 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa

Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
85×100×41 cm, drewniana, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, matowa
W magazynie
80×120×40 cm, drewniana, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
83×176×40 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
15×47×114 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, japandi, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, matowa

89×135×40 cm, drewniana
Do wysłania za 6 tygodni
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis