

Wymiary 73×216×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5569,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa rozkładana typu express w fakturowanej tkaninie w kolorze khaki - Materac 16 cm memory foam. Dodatkowe poduszki. Wyprodukowano w Europie. Wymiary: S216 x G100 x W73 cm. POGNIA
| Szerokość: | 216 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
75×220×91 cm, trzyosobowa, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami

Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
86×218×92 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, materiałowa, eko skóra
W magazynie
Industrialna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

29×131×145 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
85×208×98 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis

76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
80×216×105 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
84×140×137 cm, rozkładana, dwuosobowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis