








Wymiary ⌀ 120-210 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1999 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wyobraź sobie stół, który zgrabnie łączy dekoracyjny charakter z praktycznym podejściem do codzienności. Fargo zachwyca lekką, ażurową podstawą o rytmicznej konstrukcji i...
| Średnica: | 120-210 cm |
|---|
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj nóg | 1 noga, 2 nogi |
| Wykończenie blatu | Fornirowane |
| Wykończenie podstawy | Fornirowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | O długości ok. 210 cm |
| Połysk | Bez połysku |
| Kształt blatu | Okrągłe |
| Ilość nóg | Na 1 nodze, na 2 nogach |
| Material | Fornir |
| Producent | Halmar |

Rozkładana, owalna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, okrągła, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, klasyczna, szklana
W magazynie
Rozkładana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, okrągła, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie



Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Retro, lustro, oświetlenie
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Rozkładana
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Otwarta, pełna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie