
HOMCOM Szafka kuchenna, Design skandynawski, 4 szafki, Regulowane półki, Drzwi ze szkła, Otwarta przestrzeń, Płyta wiórowa, MDF, Biały
17×44×119 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratisWymiary 82×165×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1059 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
KOMODA 2D3S MADI DĄB ARTISAN + CZARNY ANTRACYT Kolorystyka: DĄB ARTISAN + CZARNY ANTRACYT Cechy charakterystyczne: Front / Korpus: Płyta wiórowa laminowana E05, 16 mm Obrzeże: ABS Uchwyt: ZnAl, czarny mat Nóżka: metalowa, czarna Dodatkowe informacje: Listwa MDF, LED (opcja) Wymiary: Szerokość: 165,1 cm Wysokość: 82,2 cm Głębokość: 40 cm
| Szerokość: | 165 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Rodzaj | Dwuczęściowe |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |

17×44×119 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
77×65×120 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
86×48×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
78×46×47 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
86×48×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
78×46×47 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
78×46×47 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
78×46×47 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
84×43×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
90×46×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
86×48×53 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
76×48×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
85×45 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
84×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis