



Wymiary 150×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 319 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół ogrodowy Boston 023 w kolorze granatowym to propozycja dla osób, które chcą urządzić taras w bardziej eleganckim, wyrazistym stylu. Blat 150x90 cm z mlecznego szkła...
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor | Niebieska |
| Wykończenie blatu | Szklane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 150 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | Nierozkładane |
| Rozkładanie | Nierozkładane |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Ilość nóg | Na 4 nogach |
| Styl | Nowoczesne |
| Material | Metal |
| Producent | Pegie Prestige |

150×90 cm, metalowa, prostokątna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynie

70×75×180 cm, składana, rozkładana
W magazynie

Metalowa, prostokątna
W magazynie

Głębokość
W magazynie
Kwadratowa, głębokość
W magazynie
72×60×60 cm, metalowa, kwadratowa
W magazynie
Składana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Drewniana, kwadratowa
W magazynie

Okrągła
W magazynie
Składana, rozkładana, okrągła
W magazynie

Okrągła
W magazynie

59×9×103 cm, drewniana, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Składana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, głębokość
Dostawa gratis
Składana, plastikowa, rozkładana
W magazynie
54×8×93 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
150×90 cm, metalowa, prostokątna
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana, kwadratowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Retro, lustro, oświetlenie
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie