
Narożna szafa modułowa Leon, 165 cm, różne warianty
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynieWymiary 200×120×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2112 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu:Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi.Połowa przestrzeni na ubrania, połowa półek.Stalowy drążek na ubrania. 2 półki stałe i 3 półki z regulacją wysokości.Wysokiej jakości panele melaminowe E1. Grubość 15 mm.Powierzchnia z melaminy chroni przed zarysowaniami i wilgocią.Wymiary produktu: Długość 120 cm x Wysokość 200 cm x Głębokość 50 cm - Waga netto: 82,94 kg.Wymiary opakowania:Opakowanie nr 1: Długość 211 cm x Wysokość 8,5 cm x Głębokość 54 cm - Waga brutto: 43,61 kg.Opakowanie nr 2: Długość 203,5 cm x Wysokość 6 cm x Głębokość 64 cm - Masa brutto: 40,18 kg. Całkowita masa brutto: 83,79 kg. Charakterystyka Kolor (odcień): Biały Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Typ płyty: Płyta wiórowa 2 drzwi Rodzaj mebla do przechowywania: Wnęka Rodzaj montażu: Do postawienia Gama: Good for Planet Kryteria odpowiedzialności ekologicznej: Made in Europe Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 120 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 50 cm
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Drążek wiszący, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biała |
| Producent | Loungitude |

Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, tekstylna
W magazynie
Głębokość, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, półki, skandynawska
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Drewniana, głębokość, nowoczesna
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, jesionowa, dębowa

Okrągła, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis
Drewniane ogrodzenia, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Metalowa, okrągła
Dostawa gratis
Okrągła, drewniana, prowansalska
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Chromowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana