

Wymiary 124×217×185 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2189,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z przechowywaniem 180 x 200 cm - Ze stelażem - Konstrukcja: MDF i płyty wiórowe - Poszycie: Tkanina - Kolor: Beżowy - Wymiary: dł. 185 x szer. 217 x wys. 124 cm - Styl: Vintage - Wybierz stylową sypialnię z łóżkiem LIAKO!
| Szerokość: | 217 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 185 cm |
| Wysokość: | 124 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |


Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis







Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis