

Wymiary 124×180×217 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2189,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z miejscem do przechowywania 180 x 200 cm - Ze stelażem - Konstrukcja: MDF i płyta wiórowa - Obicie: Tkanina - Kolor: Szary - Wymiary: dł.185 x szer.217 x wys.124 cm - Styl: Vintage - Wybierz stylową sypialnię z łóżkiem LIAKO!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 217 cm |
| Wysokość: | 124 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

102×140×197 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Rozkładana, tapicerowana, drewniana

Rozkładana, tapicerowana, drewniana

Metalowa, tapicerowana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
122×163×205 cm, z materacem, tapicerowana
Dostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis

Bez materaca
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, rustykalna, retro

160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis

Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
122×163×205 cm, z materacem, tapicerowana
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, rustykalna

122×163×205 cm, z materacem, tapicerowana
Dostawa gratis
122×163×205 cm, z materacem, tapicerowana
Dostawa gratis
180×200 cm, drewniana, retro

Tapicerowana, retro, bez materaca

Tapicerowana, nowoczesna, rustykalna

122×163×205 cm, z materacem, tapicerowana
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa

120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
95×180×202 cm, tapicerowana, retro
Dostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

160×200 cm, drewniana
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, rustykalna

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis