








Wymiary 16×57×145 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 499,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Utrzymaj porządek w swoim przedpokoju lub sypialni dzięki garderobie HOMCOM 4-w-1. Oferuje miejsce na płaszcze, torby i akcesoria dzięki półkom, drążkowi na ubrania i szufladom. Elegancki design z drewnianą strukturą i metalową ramą zapewnia stabilność, a regulowane stopki i zabezpieczenie przed przewróceniem oferują dodatkowe bezpieczeństwo. Organizacja staje się prosta i stylowa.
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 145 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Materiał | Drewno, Metal |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Producent | HOMCOM |

Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
Matowa, dębowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
16×25×106 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
Metalowa, do garażu, industrialna
W magazynie

57×25×58 cm
W magazynieDostawa gratis
17×69×132 cm
W magazynieDostawa gratis


64×28×43 cm, stal nierdzewna, nożna
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna
W magazynieDostawa gratis

26×57×112 cm
W magazynieDostawa gratis

44×66×87 cm
W magazynieDostawa gratis
11×51 cm, owalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
75×18×110 cm
W magazynieDostawa gratis
34×54×112 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
10×33×100 cm, foliowa, stalowa
W magazynieDostawa gratis

9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis