







Wymiary 150×90×45 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1699,99 zł do 1700 zł :
Utrzymanie porządku w przestrzeniach szkolnych i edukacyjnych wymaga praktycznych i trwałych rozwiązań. Szafa szkolna Igorek to funkcjonalna szafka socjalna przeznaczona dla uczniów,...
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie | Metalowe |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Ze skrytkami, z drążkiem i półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 6 drzwiowe |
| Material | Metal |
| Producent | Jan Nowak |

Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Biurka, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Biurka, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka, skandynawska
W magazynie
Industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Biurka
W magazynie
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka, narożna, retro
W magazynie
Regulowana, stoły komputerowe, matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka, skandynawska, rustykalna
W magazynie
83×44×115 cm, biurka, matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Biurka, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Biurka, nowoczesna
W magazynie
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Biurka, regulowana, nowoczesna
W magazynie
Narożna, regulowana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynie

Retro, lustro, oświetlenie
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie

Retro
W magazynie