


Wymiary 60×160×20 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 999,99 zł do 1000 zł :
Wytrzymały mebel, odpowiadający za sukces organizacyjny w Twojej firmie lub przydomowym garażu - mowa o wiszącej szafce na narzędzia Leo! Ten model zasługuje na uwagę przede wszystkim dzięki...
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Wykończenie | Metalowe |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Z półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Material | Metal |
| Producent | Jan Nowak |

Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
60×160×20 cm, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Głębokość

60×120×20 cm, średnica
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

60×120×1 cm, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

73×38×66 cm
W magazynieDostawa gratis

183×90×45 cm, średnica
W magazynie
49×32×71 cm
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
10×31×65 cm, średnica
W magazynieDostawa gratis
73×38×66 cm
W magazynieDostawa gratis



52×44×77 cm
W magazynieDostawa gratis
185×92×50 cm, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
185×92×50 cm, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie





60×120×20 cm, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Retro
W magazynie

Obrotowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie