








Wymiary 47×38 cm, ⌀ 30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 55 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Blat: Metal (ciemnozielony - błyszczący) Rama: Metal (czarny - matowy) Wymiary Średnica: 30 cm Szerokość: 38 cm Wysokość: 47,5 cm Ładowność stolika: 20 kg Waga: 1,65 kg Specyfikacja Stolik pomocniczy z uniwersalnym zastosowaniem W minimalistycznym i czystym designie Solidna metalowa konstrukcja zapewnia stabilność i długą żywotność Idealny do salonu, sypialni oraz gabinetu Dostarczane w stanie rozmontowanym Uniwersalny dodatek do Twojego domu Stolik pomocniczy jest praktycznym i stylowym dodatkiem, który znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu. Zapewnia idealne miejsce do odłożenia filiżanki kawy, książki lub dekoracji, jednocześnie uzupełniając ogólną atmosferę pomieszczenia. Dzięki szerokiej ofercie materiałów, kolorów i kształtów łatwo dopasujesz go do pozostałych mebli – od nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz po przytulny skandynawski styl.
| Szerokość: | 38 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 47 cm |
| Średnica: | 30 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
| Materiał blatu | Metal |
| Kolor | Zielona |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał nóg | Metal |
| Wykończenie powierzchni | Mat, Błyszczący |
| Rozkładana | Solidne |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt nóg | 4 nogi |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 1,65 kg |

Okrągła, metalowa
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, dębowa
W magazynie
Owalna, drewniane ogrodzenia, skandynawska
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Kwadratowa, skandynawska, zestaw
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Metalowa, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, owalna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
37×7×37 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Marmurowa
W magazynie

Drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie

Okrągła, metalowa
W magazynie
Kwadratowa, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
10×42×63 cm
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie