








Wymiary 185×90×40 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1299,99 zł do 1300 zł :
Jeśli zależy Ci na bezpiecznym i dobrze zorganizowanym przechowywaniu dokumentów, leków lub akcesoriów biurowych - szafa Amelia to rozwiązanie, które łączy...
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Czarna |
| Wykończenie | Metalowe |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Z półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Material | Metal |
| Producent | Jan Nowak |

102×80×40 cm, szklana, nowoczesna
W magazynie
Szklana, drewniana, industrialna
W magazynie
Dębowa, industrialna
W magazynie
Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie


Drewniana, z oświetleniem

Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
102×80×40 cm, szklana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, z oświetleniem
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Szklana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis

Szklana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
102×80×40 cm, szklana, nowoczesna
W magazynie

185×90×40 cm, szklana, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
185×80×45 cm, szklana, nowoczesna
W magazynie
185×90×40 cm, szklana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, industrialna
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, drewniana, nowoczesna

Szklana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
156×103×38 cm, szklana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, drewniana, rustykalna
W magazynie
Szklana, nowoczesna, matowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa, składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie


Skandynawska
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Uszak
W magazynie